Hakkımızda

DAĞÇAY DAĞINIKSU ÇAY İŞLETMELERİ


Firmamız 1988 yılında Rize’nin Gündoğdu yöresinde çay işleme ve paketleme işletmesi olarak temelleri atılmıştır.Fabrikamız kendi yöremiz ve yerimizde yıllık 1.000 ton ürün, üretim kapasitesine sahip olup, yöremizin üstün kaliteli seçkin çaylarını işleme ve paketleme yapmak üzere kurulmuştur.Fabrika alanımız 3.500m2 arazi üzerinde inşa edilmiş kullanım alanı net 4.500m2’dir.

Firmamız tamamen doğal olarak Ortodoks Sistemi ile tam otomatik entegre tesislerde el değmeden Türk Gıda Kodeksine uygun olarak sağlık ve hijyenik standartlar göz önünde bulunarak üretilmektedir.

Firmamız 2018 yılında daha önceki senelerde elde etmiş olduğu bilgi ve deneyimleri ve başarılı çalışmaları sonucunda yeni yatırım kararları almış olup, fabrika kapasite artırımı ve saha faaliyetlerinin yeniden yapılanmasına karar vermiştir.

 Firmamız 2018 yılı başlangıcınla beraber üretim ve satış miktarlarının artması, marka yatırımının tekrar yapılması, saha aktiviteleri ve promosyon faaliyetlerin yapılması ürünlerimizi pazarlamamızda etkin rol alacak. Pazar payımızın büyütülmesine yardımcı olacaktır.Bütün faaliyetlerimizin temelinde sektörde kalıcı, güçlü, prensipli ve ilkeleri olan, yenilikçi ve öncü marka olma hedefi ile yapılacaktır.

 Firmamız gerek vizyonu gerek misyonu ile yakalamış olduğu üretim ve yönetim kalitesi ile bilgi birikimimiz, deneyimimiz, güçlü ve büyüyen kadromuz ile sürekli yenilenen teknolojimize güvenerek üretici olmanın ve ürettiğimizi tüm ülkeye iş ortağı olarak gördüğümüz bayi ve müşterilerimiz sayesinde satmanın verdiği heyecanla geleceğe ümitle bakmaktayız.


DAĞÇAY

DAĞINIKSU ÇAY İŞLETMELERİ